Старшокласники 13-15 років

  Журналістика. Теорія+практика

  👉 Старшокласники визначаються із майбутньою професією. Тому дуже важливо спробувати сили в своєму захопленні. Ми навчимо працювати в журналістиці. Вивчаємо весь процес: від джерел інформації, її обробки та створення власного продукту до розміщення його в ефірі та на сторінках видань. Наші учні мають багато годин практики, майстер-класів та тренінгів, які допоможуть стати більш впевненим, креативним, розвинути комунікативні навички та вміння аналітично мислити. Ми співпрацюємо з телеканалами та виданнями, тож роботи дітей точно побачать і почують)

   👉 Завдяки зйомкам юні журналісти будуть відвідувати прес-конференції, культурні та розважальні заходи, знайомитись із цікавими особистостями. Навчаться впевнено поводитись та проявляти себе на публіці в різних ситуаціях. Ці заняття поєднано з курсом "Я в кадрі!". 

   👉 В цей курс включено вивчення Інтернет-журналістики. Куди ж без неї! Чи має Ваш підліток основи медіаграмотності? Чи захоплюється блогерством та соцмережами? А знаєте скільки можна нині заробити не виходячи з дому за власним компом? Ні? Ми навчимо усіх інтернет-нюансів!

   👉 Ми готуємо не тільки до професії, а й до життя! Для випускників пропонуємо тренінги із мистецтва комунікації, самопрезентації, написання резюме та багато іншого. Але головне - майбутній журналіст отримує портфоліо своїх робіт, яке неодмінно допоможе при вступі та подальшому працевлаштуванні! 

    2 години на тиждень. 

    Тривалість курсу - 2 роки.

    Можливі індивідуальні заняття


Відеозйомка та відеомонтаж

Ми навчимо розбиратись у сучасній техніці, знімати та монтувати фото та відео з урахуванням новітніх тенденцій.

Курс триває 1 рік.

Заняття 1 раз на тиждень протягом 2 годин.

Експрес-курси та тренінги

Скорочена програма та окремі заняття із фото та відеозйомки, інтернет-журналістики, майстер-класи відомих журналістів, фотографів, блогерів, відеографів, цікавих особистостей та зірок.

Періодичність - 2 рази на місяць. Тема і вартість залежить від розкладу і спікера.