Ось ми

Давайте знайомитись!

Доброго дня! Я - Олена Накорнеєва - засновниця та керівник дитячої телешколи ТЕЛЕВІЗІЯ.

За освітою та покликом серця - педагог, але 13 років тому зовсім випадково потрапила у телевізійну журналістику. Випадково і... назавжди) Вже понад 3 роки очолюю редакцію дитячих програм телеканалу ВІНТЕРА. 

Започаткувавши кілька нових проектів наша команда зрозуміла, що їм не вистачає талановитих юних ведучих і журналістів. Але для створення формату "діти-дітям" однієї або двох зірочок замало. Так 2015 року народилась ідея ТЕЛЕВІЗІЇ. Ми вирішили готувати діток до ефіру, вчити їх правильно "по телевізійному" говорити, вільно почувати себе в кадрі, не боятись брати інтерв*ю, розбиратись у тонкощах відеозйомки та монтажу. І нехай не кожен з них стане ведучим, режисером або оператором, але здобуті навички точно допоможуть у будь-якій професії.

Сьогодні вихованці ТЕЛЕВІЗІЇ є постійними ведучими дитячої програми "Віконечко", прогнозу погоди у ранковій програмі "Новий день", беруть участь у зйомках освітньої програми "Класна робота", телевізійних проектів, реклами, є успішними відеоблогерами. 

Ми пишаємось кожним! Але проектів у нас чимало! Тож пропонуємо Вам приєднатись до нашої команди креативних та непосидючих!