Дитина на сцені. Секрети вдалого виступу.

03.08.2017

Виступ на сцені перед великою аудиторією це завжди велике випробування для дітей. Маємо кілька ідей для турботливих батьків. Перше: «Хвилюватися - це добре». Нам необхідно хвилюватися. Фактично, це допомагає нам бути жвавими та енергійними. Інша справа, коли хвилювань стає багато і вони переходять в страх, що паралізує наші думки. Як цього позбавити малюка?
1. Готуватися завчасно. Експромт це добре, але не для дитини. Репетируйте виступ, відпрацьовуйте рухи та інтонації. Але без фанатизму, аби не перестаратися.
2. Прийти завчасно, аби познайомитися із аудиторією, глядачами, відчути атмосферу. А також - перевірити, наприклад, презентацію, дізнатись коли ваш вихід, познайомитись з організаторами або членами журі. Запізнення на важливий захід стане стресом для вас та дитини.
3. Займіть дитину чимось перед виступом. Розмовляйте, відволічіть розмовою або справою, аби її думки не були зосереджені тільки на сцені.
4. Якщо хвилювання подолати не вдається на допомогу прийдуть фізичні вправи. Заспокойте дихання, зробіть кілька присідань або нахилів, прогуляйтесь сходами. Адже адреналін ми спалюємо за допомогою фізичних дій. А ось наїдатися, особливо солодким, не варто. Ваша зірочка тільки захоче пити. Перекусіть за півтори - дві години до важливого виступу.
5. Важливий акцент - вода. Під час виступу ми можемо забувати про необхідність періодично пити, щоб уникнути пересихання в роті. Але, якщо пляшечка стоятиме поряд, то своїм виглядом буде про це нагадувати.
6. І останнє - нехай малеча обов'язково збігає до туалету. Дрібниці вирішують усе =)
Головне правило для батьків: щира підтримка, любов та піклування обов'язково заспокоїть вашу зірочку та налаштує на перемогу

© 2017 Телешкола ТЕЛЕВІЗІЯ. Всі права захищені.
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!